ZUII 

Dekorativní kosmetiku   ZUII   lze v salonu vyzkoušet a zakoupit po předchozí rezervaci termínu. 

Líčení Bio dekorativní kosmetikou z květin, která Vaši pleť pohladí, rozzáří

Bio kosmetika ZUII Organic je vyráběná především z květin, bylin, éterických a rostlinných olejů pocházejících z ekologického zemědělství - více než 95 % použitých složek je v bio kvalitě! Make-upy, rtěnky či oční stíny nádherně voní po růži damašské, která má výrazné omlazující účinky a přispívá k hojení akné, jizviček či skvrn. Poupata jasmínu napomáhají vyrovnávat vlhkost pokožky a udržovat její elasticitu. Léčivý heřmánek propůjčuje dekorativní kosmetice ZUII zklidňující, hojivé a protizánětlivé účinky. Výjimečná kompozice blahodárných bio ingrediencí v čele s ricinovým, jojobovým a slunečnicovým olejem s pokožkou dokonale souzní, chrání ji a brání jejímu předčasnému stárnutí. 

Australská dekorativní bio kosmetika ZUII Organic dokazuje, že make-up může nejen nádherně vypadat, ale také prospívat pleti. Ze široké palety jejích líčidel, barev a odstínů si vyberou i nejnáročnější klientky. ZUII Organic na rozdíl od konvenční kosmetiky nezanáší póry a nezatěžuje pokožku syntetickými látkami - nepřispívá tak k rozvoji akné, dermatitid, vysušování a podráždění pleti či předčasnému vzniku vrásek. Díky obsahu hojivých bylin se pokožka rychleji regeneruje, zůstává krásně hydratovaná a funguje tak, jak má. ZUII na obličeji nevytváří efekt umělé masky, naopak s pletí krásně splyne a působí zcela přirozeně. Konvenční kosmetika běžně obsahuje odpadní látky ropy, silikony, PEGy, parabeny, těžké kovy a jiné složky podezřelé z řady rizik pro lidské zdraví i pro životní prostředí. Kromě potenciální toxicity, karcinogenity a narušování hormonální aktivity jsou tyto látky pro lidské tělo nepřirozené a mohou být příčinou mnoha kožních problémů.  ZUII je primárně vyrobená z rostlinných olejů a bylinek a přírodní minerály obsahuje pouze v neškodném minimálním množství. 

Pestrá škála produktů, barev, odstínů, různá míra konzistence i krytí... V oblasti dekorativní kosmetiky má ZUII Organic jednu z nejširších nabídek. S produkty pracuje řada profesionálních vizážistů. Laťku přírodního líčení zvýšila především LUX řada s výrobky plnými anti-age ingrediencí s nádherným efektem a dlouhou výdrží. V portfoliu australské značky nechybí ani produkty na samoopalování s unikátním složením, díky němuž si můžete dopřát bronzové opálení 365 dní v roce.


ČISTOTA PODLOŽENÁ MNOHA CERTIFIKÁTY


#nostesvojitvář 
Při nákupu Zuii kosmetiky nad 2.499,-Kč dárek k nákupu.

Cena konzultace ......400,-Kč/hod.
Při nákupu Zuii kosmetiky nad 3.300,-Kč je konzultace zdarma + dárek k nákupu.