Masáže

Masáže jsou skvělým prostředkem na uvolnění svalů po námaze, při dlouhodobé jednostranné zátěži, nebo také jako relaxační procedury. Zároveň se masáží aktivuje lymfatický systém, který odvádí z organizmu škodlivé látky. 

Masáže přizpůsobuji individuálním potřebám klienta, do každé masáže zařazuji prvky z vícero druhů (např. měkké a mobilizační techniky, akupresuru, reflexní masáž, baňkování apod.). S výjimkou teplých letních dnů se u masáže zad a šíje masírovaná oblast před masáží prohřívá.

Používám balzámy a oleje zn. Inlight v Bio kvalitě. Pohladí pokožku, podporují díky bylinnému složení regeneraci těla a svou vůní napomáhají k psychické relaxaci klientů.

K hlavním složkám 100% bio balzámů a olejů  patří arnika, která je tradičně ceněna pro schopnost působit proti otokům i zánětům a přispívat k regeneraci poškozených tkání. Její účinky umocňuje olej z třezalky tečkované tlumící bolest a yzop lékařský ceněný mimo jiné pro schopnost mírnit revmatické obtíže.  O dokonalou pružnost a hedvábnou jemnost pokožky se postará meruňkový a pupalkový olej, jitrocel, měsíček lékařský a pačuli. Oleje z pupalky a makadamového ořechu podporují přirozenou regeneraci kůže. Výtažky ze zeleného čaje, citrusové kůry a cypřiše působí jako antioxidanty, přispívají tak ke zpomalení stárnutí pleti a podporují její vypnutí. Kromě péče o pokožku celého těla je masážní olej vynikajícím doplňkem každé sportovní aktivity. Pomáhá totiž uvolnit napětí ze svalů a kloubů.  Koktejl jedinečných ingrediencí byl namíchán tak, aby umocnil skvělý pocit po sportu i zážitek z masáže.

CENÍK 

  • 30min  .................   450,-Kč    
  • 60 min. ................   800,-Kč
  • 90 min ................  1.200,-Kč
  • 120 min................. 1.550,-Kč


Masáž zad    

Jedná se o masáž zad s důrazem na uvolnění a lehké protažení svalů a úponů. Ideální v kombinaci s masáží šíje, s masáží zadní strany dolních končetin.

Masáž zad a šíje   (30/60min.) 

Jedná se o masáž zad, šíje, hýždí a zadní části paží s důrazem na uvolnění a lehké protažení svalů a úponů.

Masáž horních končetin (cca 30 min.)

Masáž zahrnuje masáž prstů, dlaní, předloktí, paží a ramen, případně horní části hrudníku. Doporučuji spojit masáž horních končetin s masáží zad a šíje. 

Masáž dolních končetin    (cca 40-60 min.)

Masáž zahrnuje masáž chodidel, lýtek a stehen. Možno zaměřit se na problémy s celulitidou či otoky. Lze provádět i částečnou masáž - přední nebo zadní strana nohou (20-30 min.) Doporučuji spojit masáž dolních končetin s masáží zad a šíje.

Harmonizující celotělová masáž        (cca 90/120 min.)

Jedná se o masáž celého těla, důraz je kladen na hlubokou relaxaci. Provádí se nahřátým olejem.