INLIGHT - detoxikační čistící péče

Problematická pleť- konzultace, odlíčení, hloubkové čištění pleti, detoxikační maska, závěrečné ošetření

Určeno pro problematickou, velmi aknózní pleť

1.130 Kč

45 min. 

PRETTY INLIGHT - mini

Péče o obličej - konzultace, odlíčení, uvolňující masáž, hloubkové čištění pleti a dekoltu, maska dle výběru,  relaxační masáž obličeje a dekoltu,  závěrečná péče, stimulace bodů.

1.290 Kč

60 min.

INLIGHT - pánská péče

Péče o obličeje a ruce - konzultace, masáž hlavy a šíje, hloubkové čištění pokožky obličeje pánským čistícím bio balzámem, masáž obličeje, vyživující maska, masáž rukou a závěrečná hydratace pokožky obličeje.

1.390 Kč

60 min.

PRETTY INLIGHT

SPA ošetření- kontultace, koupel rukou v lázni s levandulovým olejem péče o obličej, dekolt a ruce, uvolňující masáž, odlíčení,  hloubkové čištění pleti a dekoltu, detoxikační maska s uvolněním lymfatických uzlin, relaxační masáž pleti, krku a dekoltu, uvolňující napětí a obnovující rovnováhu energií vašeho těla, vyživující maska, masáž rukou. Závěrečná péče, stimulace akupresurních bodů, která uvolňuje napětí, aktivuje hluboká centra v mozku a obnovuje rovnováhu energií vašeho těla. Detoxikační čaj. 

1.590 Kč

90 min. 

INLIGHT- péče o pleť, tělo a duši

Pleťový rituál - konzultace, koupel rukou v lázni s levandulovým olejem, relaxační masáž hlavy, uvolňující masáž, 2x hloubkové čištění pokožky obličeje a dekoltu, detoxikační maska, jemná masáž plosek nohou se stimulací bodů, Gua Sha - masážní rituál k rozproudění lymfy, zmírnění otoků v obličeji, rozzáří plet a vyhladí vrásky. Relaxační masáž pleti, krku a dekoltu, uvolňující napětí a obnovuje rovnováhu energií vašeho těla. Výživná a zklidňující maska,  masáž rukou, závěrečná péče- hydratace, stimulace akupresurních bodů . Detoxikační čaj.

1.990 Kč

105 min. 

Barvení obočí / řas barvou refectocil

Obočí

Odlíčení očního okolí, úprava obočí, aplikace barvy

180 Kč


Řasy

Odlíčení očního okolí, aplikace barvy

150 Kč


Úprava + barvení / obočí + řas

- v rámci ošetřením

290 Kč

110 Kč

Depilace horního rtu a brady (dle rozsahu)

100 Kč - 150 Kč


POZN: Úprava obočí a depilace horního rtu (v malém rozsahu) v rámci ošetření         ...........zdarma


0 Kč