INLIGHT - Pohlazení

Ošetření mladistvé pleti - konzultace, odlíčení, hloubkové čištění pleti,  vyživující maska, závěrečná péče o obličej a dekolt.

990 Kč

45 min. 

INLIGHT - detoxikační čistící péče

Problematická pleť - konzultace, odlíčení, hloubkové čištění pleti, protizánětlivá maska s vysokým obsahem minerálů, čištění pleti, zklidňující maska maska, závěrečný balzám.

1190 Kč

45 min. 

PRETTY INLIGHT - mini

Péče o obličej - konzultace, masáž hlavy, odlíčení, hloubkové čištění pokožky obličeje, peeling,  masáž obličeje a dekoltu, zjemňující maska, závěrečný balzám.

1.290 Kč

60 min.

INLIGHT - pánská péče

Péče o obličeje a ruce - konzultace, masáž hlavy a šíje, 2x hloubkové čištění pokožky obličeje pánským čistícím bio balzámem, masáž obličeje, vyživující maska, masáž rukou a závěrečná hydratace pokožky obličeje.

1.390 Kč

60 min.

PRETTY INLIGHT

SPA ošetření- péče o obličej, dekolt a ruce - konzultace, uvolňující masáž, 2x hloubkové čištění pokožky obličeje, liftingová maska, detoxikační masáž, ajurvédská masáž, stimulace akupresurních bodů, která uvolňuje napětí, aktivuje hluboká centra v mozku a obnovuje rovnováhu energií vašeho těla. Vyživující maska, masáž rukou. Závěrečná hydratace pokožky obličeje a dekoltu.

1.590 Kč

90 min. 

INLIGHT- péče o pleť, tělo a duši

Pleťový rituál - konzultace, koupel rukou v lázni s levandulovým olejem, relaxační masáž hlavy, 2x hloubkové čištění pokožky obličeje čistícím bio balzámem, čistící maska s abrazivními částečkami a při jejím působení detoxikační masáž aktivující lymfatické žlázy. Ajurvédská masáž pleti, krku a dekoltu, která uvolňuje napětí a obnovuje rovnováhu energií vašeho těla. Stimulace akupresurních bodů. Výživná maska,  masáž rukou, stimulace akupresurních bodů na nohách, závěrečné péče- hydratace pokožky. Detoxikační čaj.

1.990 Kč

110 min. 

Barvení obočí / řas barvou refectocil

Obočí

Odlíčení očního okolí, úprava obočí, aplikace barvy

180 Kč


Řasy

Odlíčení očního okolí, aplikace barvy

150 Kč


Úprava + barvení / obočí + řas

- v rámci ošetřením

290 Kč

110 Kč

Depilace horního rtu a brady (dle rozsahu)

100 Kč - 150 Kč


POZN: Úprava obočí a depilace horního rtu (v malém rozsahu) v rámci ošetření         ...........zdarma


0 Kč