Inlight

 .

SPA kosmetické ošetření je vyjímečné tím, že ošetří Vaši pleť a zároveň pohladí svou vůní Vaši duši. Kosmetické ošetření si užijete spolu s kosmetickými rituály, po kterých budete odcházet s jedinečným pocitem uvolněné, zrelaxované a vyživené pleti. Ošetření přináší  smyslné a obohacující prožitky. Produkty pleťové péče vás budou hýčkat. 

                 Čím je INLIGHT Organic péče o pleť je vyjímečná?

Bio-Lipophilic Matrix® - srdce všech výrobků Inlight péče o pleť je název jedinečné směsi čistých, za studena lisovaných olejů v bio kvalitě, zvolených pro jejich podobnost s přirozenou ochrannou vrstvou pokožky. Tato kombinace bylinek a technik byla vyvinuta tak, aby dodávala pleti nepostradatelné přírodní látky nutné k výživě a regeneraci. Napomáhá i biochemickým, fyziologickým a imunitním procesům, které posilují absorpční a detoxikační schopnosti pleti. 

Pleť vnímá Bio-Lipophilic Matrix® přirozeně díky jeho podobě s kožním mazem. Zároveň dodává unikátní energii přispívající ke zdraví, harmonii a přirozené rovnováze pokožky. Bio-Lipophilic Matrix® je završením několikaletého výzkumu a experimentů s rostlinnými oleji, které lidstvo po staletí používalo ve snaze dosáhnout vnitřní i vnější krásy a zdravé pleti. 

Podle doktora Spiezieho chemické, fyzikální a organoleptické vlastnosti těchto olejů jsou schopny uchovat v paměti prostředí i účel použití. Následně tyto látky dokáží předat informace zvyšující jejich účinky.

Inlight funguje jinak než většina kosmetických značek. Vychází z toho, že příroda i lidské tělo jsou samy o sobě dokonalé a ke své vitalitě nepotřebují žádné umělé zásahy a náhražky. 

Všechny výrobky jsou proto koncipovány tak, aby maximálně respektovaly biologické funkce pokožky. Pokožka se hloubkově pročistí, zbaví se nánosů toxinů, obnoví svou schopnost regulovat mazotok, udržovat hydrataci, elasticitu i zdravou pigmentaci a doslova se rozzáří energií. 

Příroda je mocná a umí si poradit i s těžkou formou akné, tvorbou pigmentových skvrn, jizev, vrásek či ekzémů, a to zcela bez nutnosti invazivních zásahů.

                Jak se vyrábí kosmetika Inlight® 

Inlight patří k několika málo kosmetickým značkám na světě, které jsou 100% bio. Je vyroben z nejčistších a nejkvalitnějších ingrediencí vypěstovaných v ekologickém zemědělství bez syntetických postřiků a GMO. 

Oleje plné vitální energie nalijí do stimulující směsi bylin a květin, a nechají několik týdnů macerovat. Do oleje mezitím pronikají silné účinky bylin a květin. Směs se poté lisuje a filtruje, dokud nezískají čistý olejový nálev. 

Síla a vitalita takovýchto bio pokladů je s láskou a odbornou péčí ručně zpracovávána po dobu několika měsíců uprostřed čisté přírody britského Cornwallu. Výsledkem pomalé produkce bez použití syntetických látek jsou voňavé bio balzámy a oleje se silnou energií a obsahem širokého spektra vitaminů, minerálů a látek přirozených a prospěšných lidské pokožce. 

                 Bio kvalita jako standard

Snaha vyznat se v bio produktech může být matoucí, zvlášť když se pojmy "bio" a "přírodní" často zaměňují. 

Veškeré ingredience používané při výrobě bio kosmetiky Inlight® jsou ve 100% bio kvalitě. Příroda nabízí největší bohatství, když není zatěžována hnojivy, pesticidy, kontaminací a geneticky modifikovanými úpravami.

Veškeré výrobní procesy a výrobky jsou certifikovány ve 100% bio kvalitě nejvyšším certifikačním úřadem ve Velké Británii Soil Association, neboť zcela důvěřují jejich nekompromisním standardům a zcela se ztotožňují s jejich etickými principy. Zdůrazňují, tak kvalitu výrobků s komplexním přístupem.