Poradenství v oblasti výživy

Jídlo, které jíme, nás povzbuzuje, vyživuje, uklidňuje a uzdravuje. Vaše volba jídla a způsob, jakým si připravujete jídlo, mají vliv na to, jak dobře vaše tělo funguje. Věděli jste, že více než 70% vašeho imunitního systému leží ve vašem zažívacím traktu a to, co jíte, může mít obrovský dopad na váš imunitní systém? Správná kombinace potravin může také zlepšit trávení, eliminovat nadýmání, pálení žáhy a plyn a zvýšit vstřebávání živin z vašeho jídla a doplňků.

V dnešním světě existuje tolik možností výběru potravin, stejně jako mylné představy o tom, co jíst, a obrovské množství informací o tom, jaké potraviny jsou skutečně zdravé. Porozumění označení složek a výživy přidává další vrstvu složitosti. V určitém okamžiku můžete být vy nebo člen vaší rodiny vystaveni zdravotnímu stavu nebo alergii, která vyžaduje změnu stravy, a možná nevíte, kde začít.

MUDr. Jaromír Bertlík N.D. vede své klienty ke zdravějšímu výběru potravin na základě jejich individuálních požadavků, potravinových omezení a zdravotních cílů. Může posoudit, kterým potravinám se nejlépe vyhnout a které potraviny by jste měli přidat do své stravy.